Bu opsiyon özel sözleşmeye balı olup, hafta içi mesai saatlerinde dışında haftasonları ve  resmi tatillerde olmak üzere hizmet sözleşmelerimiz mevcuttur. Taleplerinizi konu ile ilgili ekibimize danışa bilirsiniz.

Sunucu Çözümleri, Veri Depolama Çözümleri, Sanallaştırma Çözümleri,
Yedekleme Çözümleri, Lisanslama Çözümleri ile sistem çözümleri başlığı altında hizmetlerimiz mevcuttur. Talep ve ihtiyaçlar tespit edilir çözüm önerileri ve şartlar ifade edilir. Çözüm sunulur.

Evet / Ayrıca Lisanslar Hakkında ;

Microsoft Çevrimiçi Abonelik Sözleşmesi

Microsoft Çevrimiçi Abonelik Sözleşmesi (MOSA) bir ya da daha fazla kullanıcı/cihaza sahip olan ticari kurumlar, devlet kurumları ve akademik kurumlara yönelik işlem lisanslama sözleşmesidir. MOSA, Microsoft Çevrimiçi Abonelik Programı (MOSP) ile web üzerinden bulut hizmetlerine doğrudan ve sorunsuz şekilde abone olmak, etkinleştirmek, sağlamak ve sürdürmek isteyen kurumlar için en doğru çözümdür. Şirket içi yazılım ve Yazılım Güvencesi MOSA üzerinden sağlanmaz.

İş ortakları MOSP işlemleri hakkında müşterilere destek verebilir.

Aşağıdaki bulut hizmetlerine yönelik Microsoft web fiyatlandırmaları hakkında bilgi almak için ekibimiz ile görüşün.

Bu konunun cevaplana bilmesi için gerçekten siziniç  ihtiyaçlarınız, parametreleriniz ve KPİ | Anahtar Performans Göstergelerinize ihtiyacımız vardır. İç htiyaçlar ve dışa yönelik yapılacak çalışma yöntemleri ile ancak hangi tarz bir CRM e ihtiyacınız var ve  sizin için hangi platform en uygun ancak o zaman karar verebiliriz.

Detaylar için CRM konusunda ekibimiz ile görüşmeniz tavsiye edilir. 12 yılı aşkın bir CRM dünyası deneyimiz vardır.

Özel Tasarım Web Sitesi – Web Programlama – Alan Adı & Hosting

Kurumsal Kimlik Oluşturma – Kurumsal E-Posta

– Dijital Tasarım – Sosyal Medya ;

Hizmetleri sunmaktayız.

Özel tasarım bir web sitesi, yalnızca markanız için özel olarak tasarlanarak, prestijinizi arttırıp, rakiplerinizden çok daha önde yer almanızı sağlar.

Kolay kullanımlı, hatasız çalışan bir web sitesi yönetim yazılımı sayesinde sıkıcı eğitim süreçlerinden, bunun yaratacağı yükten kurtulmuş olursunuz.

Yeni şirket yada projelerde kimliğinizi oluşturmada yardımcı oluyoruz. Hem alan adınızın tescil edilip, web hosting alanına entegre edilmesi, hem de aldığınız hosting hizmetinin stabil bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Yönetici ve çalışanların kendilerine ait kurumsal e-posta adreslerine sahip olmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizi bir adım daha öne taşır.

Kurumsal kimliğin ortaya konarak, prestijli bir noktaya getirilmesinin öneminin farkında olarak isteklerinizi, tecrübeyle harmanlıyoruz.

Sosyal hesaplarınızı dijital tasarımlarla kurumsal bir görünüme kavuşturup, paylaşımlarınızı periyodik takip edelim. Bu sayede müşterileriniz ve markanız devamlı canlı olduğu gibi de networkünü her daim geliştirir.

Aradığınız sorunun cevabı listemizde yoksa  , lütfen bizi aramaktan çekinmein.

(0212) 356 22 72

E-posta: info@ofisit.com